معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۲۳
1396/08/29
برگزاري دومين جلسه مشترك مديران مركز بهداشت استان و سرپرستان شبكه هاي بهداشت و درمان

به گزارش وب دا؛ دكتر عبدالمجيد فدايي افزود:اين جلسه روز چهارشنبه مورخ 24آبان ماه جاري برگزار و ضمن بررسي راه كارهاي ارتقاء عملكرد شبكه هاي بهداشت ودرمان ، نحوه استفاده از سامانه پرداخت مبتني بر عملكرد P4Q)) نيز بيان شد و در مرحله اول مقرر گرديد عملكرد مراكز در ارائه خدمات با استفاده از اين سامانه سريعاً سنجش و اعلام نتيجه شود.

دكتر فدايي تصريح كرد: بررسي راه كارهاي صرفه جويي در منابع مالي، انساني و تجهيزاتي، ‌استفاده بهينه از منابع، ‌افزايش كمي و كيفي نظارت ها بر واحدهاي تحت پوشش، برگزاري كلاس هاي بازآموزي براي افزايش توان علمي و مهارتي كاركنان در رده هاي مختلف بويژه پزشكان، از ديگر محورهاي تشكيل اين جلسه بود.

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد گفت: همچنين در اين جلسه مقرر گرديد ضمن تسريع در اجراي برنامه خدمات نوين سلامت، تقويت نظارت بر عملكرد بخش خصوصي و طرف قرارداد، ‌نسبت به تجهيز كابين آمبولانس ها به امكانات و تجهيزات مورد نياز اقدام شود.

دكتر فدايي، عدم بكارگيري نيروهاي بهداشتي و درماني در بخش اداري و تثبيت نيروهاي انساني و خودداري از جابه جايي مكرر آنها، نظارت بر روند اجراي برنامه عملياتي و پايش آن و باركدگذاري ها و بررسي شاخص هاي حياتي و تجزيه و تحليل آن و استفاده از راه كارهاي اجرايي در راستاي بهبود وضعيت موجود را از ديگر مصوبات اين جلسه عنوان كرد.

وي اظهار داشت: ارائه مطالب مرتبط با حيطه وظايف توسط هر يك از مديران مركز بهداشت استان و تاكيد بر رفع مشكلات موجود و بيان نظارت و پيشنهادات از سوي سرپرستان شبكه ها پايان بخش اين جلسه چند ساعته بود.

تعداد بازدید:
6
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/04/23
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal