معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۵/۲۰
1394/03/18
جلسه هم انديشي مسئولين امور اداري واحدهاي تابعه دانشگاه برگزار شد

مرتضي روشن افزود: جلسات مسئولين اداري واحدهاي داشگاه به صورت فصلي و هر جلسه به ميزباني يكي از شهرستانها برگزار و ضمن ارائه گزارش عملكرد واحدها ، مشكلات احتمالي مطرح و پيرامون حل آن بحث و تبادل نظر صورت مي گيرد.
وي، هدف از برگزاري اين جلسات را، ارتقاء سطح علمي كارشناسان ، تعامل بين واحدها ،‌ نظرسنجي و طرح مشكلات و ارائه راهكارهاي موثر و عملي عنوان كرد.
به گفته وي، در اين جلسه كه روز سه شنبه دوازدهم خردادماه جاري با حضور رئيس مركز بهداشت استان و 30 نفر از مسئولين و كارشناسان امور اداري برگزار شد ، در خصوص مسائل مربوط به بيمه ساختمان، خودروها و آتش سوزي، آموزش كاركنان حوزه خدمات اداري و امور مربوط به سرويس اياب و ذهاب كاركنان تصميم گيري شد.
معاون بهداشتي و رئيس مركز بهداشت استان نيز در اين جلسه، بخش مهمي از مديريت امور حوزه سلامت را مرهون تلاش و خدمات نيروهاي ستادي و مديريت صحيح امور مربوط به كاركنان و اداره مجموعه بزرگ خدماتي ، بهداشتي و درماني استان دانست.
دكتر عبدالمجيد فدايي افزود: همه امور به گونه اي به هم وابسته است كه هرگونه غفلت و تعلل در يك واحد كوچك مي تواند هزينه هاي سنگيني را به مجموعه تحميل و موجب نارضايتي دريافت كنندگان خدمات را فراهم نمايد.
وي، بر نقش موثر به روز رساني اطلاعات كاركنان وآموزش مداوم نيروها به ويژه نيروهايي كه به تازگي به مجموعه پيوسته اند در تحقق اهداف آن تاكيد كرد و افزود: ارتقاء بهره وري و صرفه جويي در منابع از ثمرات توجه به اين مقوله است.
دكتر فدايي، با اشاره به نقش انگيزه و سلامت رواني كاركنان در ايفاي وظايفشان ، توجه به رفاه و نياز آنان را از مهمترين فاكتورهاي افزايش رضايتمندي كاركنان برشمرد.
وي، تقويت روحيه مسئوليت پذيري و پاسخ گويي ،‌قانون گرايي را از ديگر مولفه هاي مهم در موفقيت كاركنان دانست و يادآور شد مسئولين امور اداري دانشگاه مي توانند نقش موثري در فراهم نمودن زمينه ارتقاء كاركنان و در نهايت رضايتمندي مردم و دريافت كنندگان خدمات ايفا نمايند.

تعداد بازدید:
4
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/05/20
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal