معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۲۳
1398/02/30
تشكيل كميته ي اموزشي بسيج ملي كنترل فشار خون بالا
به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي ؛ جلسه كميته آموزشي بسيج ملي كنترل فشار خون بالا تشكيل شد.
عليرضا شاقليان دبير كميته مذكور گفت: اين كميته با حضور رئيس كميته آقاي دكتر خالدي فر معاون آموزشي و اعضا كميته در بيست و نهمين روزاز ارديبهشت ماه سال جاري  در سالن جلسات مركز بهداشت استان برگزار شد.
در ابتدا دكتر محسن اذري پور معاون فني معاونت بهداشتي در مورد بسيج ملي و مدت زمان برگزاري اين كمپين و اهداف ان توضيحاتي را ارائه دادند.
عليرضا شاقليان هدف از تشكيل اين كميته را  هماهنگي با واحدهاي آموزشي سازمانهاي مرتبط من جمله بسيج جامعه پزشكي و ...  ، هماهنگي با كارگروه ارتباطات و روابط عمومي با هدف اطلاع رساني  ، تهيه محتواهاي اموزشي در قالب بنر ، پمفلت براي كليه آحاد جامعه  و تدوين برنامه عملياتي  عنوان كرد.
در ادامه دكتر خالدي فر معاون آموزشي و خانم دكتر غفاري از بسيج جامعه پزشكي در مورد ظرفيت هاي حوزه كاري خود  جهت همكاري با كميته مطالبي  را مطرح و مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.
شاقليان ،  شناسايي و كشف موارد فشار خون بالا و اندازه گيري فشار خون افراد 30 به بالا ، مادران باردار و بيماران كليوي  را از اهداف اين كمپين عنوان كرد و افزود: فعاليت بسيج ملي كنترل فشار خون از تاريخ 27 ارديبهشت ماه لغايت 15 تيرماه 98   همزمان با سراسر كشور آغاز و طي دو مرحله آموزش و اطلاع رساني و غربالگري ادامه پيدا مي كند.
وي، تبليغات محيطي در سطح شهر بصورت بنر،‌ تبليغات در فضاي مجازي در كانال ها و گروه هاي دانشگاه و گروه ها و كانال هاي سطح استان ، تهيه و تدوين تيزر جهت پخش در تلويزيون جهت اطلاع رساني به مردم،‌ هماهنگي چندين برنامه راديويي و تهيه و تنظيم تعداد ده ها خبر، گزارش، ‌تيزر و پيام مربوط به بسيج ملي كنترل فشار خون و بارگذاري در سايت دانشگاه و وزارت خانه را از جمله اقدامات صورت گرفته طي روزهاي آغازين اجراي برنامه اعلام كرد.
تعداد بازدید:
2
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/04/23
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal