معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۱۸
1397/07/30
كلنگ زني خانه بهداشت روستاي تلو از توابع دهستان موگويي شهرستان كوهرنگ
به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي به نقل از روابط عمومي شبكه هبداشت و درمان كوهرنگ؛ در روز جمعه مورخ 97/07/27   مهندس عباسي استاندار محترم استان چهارمحال و بختياري و دكتر كاظمي نماينده محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي به همراه تمامي مديران كل دستگاهها و ارگانهاي اجرائي استان در دهستان موگوئي واقع در شهرستان كوهرنگ؛ حضور پيدا كردند و در اين بازديد كلنگ احداث خانه بهداشت روستاي تلو و روستاي بيراهگان به زمين زده شد.

دراين بازديد مهندس جزايري معاونت محترم بهداشتي دانشگاه ومهندس منصوري سرپرست محترم شبكه بهداشت ودرمان شهرستان كوهرنگ به عنوان نماينده دانشگاه علوم پزشكي در معيت استاندار محترم و هيات همراه بودند.

خانه بهداشت روستاي تلو در زميني به مساحت 300متر مربع وبا زير بناي 90 متر مربع قرار است جمعيت ثابت و عشاير ساكن در اين منطقه را را از نظر ارائه خدمات سلامت پوشش دهد و دسترسي مردم روستاي تلووروستاهاي اقماري تابعه را به خدمات سلامت بيش از پيش ميسر سازد.

در ادامه اين بازديد تصميماتي در خصوص احداث مركز خدمات جامع سلامت روستايي در روستاي سرآقاسيد نيز اتخاذ گرديد و استاندار محترم از نزديك در جريان مشكلات مردم اين منطقه و خدمات رساني شبكه بهداشت ودرمان شهرستان كوهرنگ قرار گرفت.

در ادامه؛ در منطقه بزنويد استان لرستان جلسه ي مشترك با حضورآقاي دكتر خادمي استاندار محترم لرستان؛ دكتر خدابخشي نماينده محترم مردم اليگودرز و تمامي مديران كل استان لرستان و شهرستان اليگودرز برگزار گرديد. در اين جلسه مشكلات بهداشت ودرمان منطقه موگويي توسط مهندس منصوري سرپرست شبكه بهداشت ودرمان شهرستان كوهرنگ بيان گرديد وتصميماتي در خصوص حل مشكلات منطقه و به خصوص در حوزه بهداشت ودرمان واعزام بيماران از منطقه موگوئي به بزنويد واليگودرز اتخاذ گرديد و مقرر شد: منطقه بزنويد به عنوان مقصد در نظر گرفته شده و مركز شبانه روزي وبين جاده اي 115 بزنويد بيماران را به بيمارستان اليگودرز انتقال دهد. قابل ذكر است كه هر ساله با شروع اولين بارندگي جاده مواصلاتي بين دهستان موگوئي با بخش مركزي شهرستان كوهرنگ مسدود شده و بيماران اورژانسي و كيس هاي زايماني آن منطقه از سمت روستاي بزنويد با مشكلات فرآوان انتقال داده مي شوند.

در پايان مهندس عباسي استاندار محترم از خدمات ارزنده دانشگاه علوم پزشكي وشبكه بهداشت ودرمان شهرستان كوهرنگ در مناطق محروم شهرستان تقدير كرد و تلاشهاي بيش از پيش مسئولين شهرستاني واستاني را براي محروميت زدائي و خدمت هر چه بيشتر به مردم مناطق محروم خواستار شد.

تعداد بازدید:
6
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/04/18
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal