معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۱۸
13900201
برنامه هاي اولين روز هفته سلامت

در اولین روز از هفته سلامت (پنجشنبه 18/1/90) با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان برنامه «زنگ سلامت» در سطح مدارس استان برگزار گردید، در این برنامه معاونت بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان با حضور در یکی از آموزشگاههای شهرکرد اقدام به نواختن زنگ سلامت همزمان با کل کشور نمود. همچنین بسته های آموزشی متناسب با شعار روز جهانی بهداشت در سطح آموزشگاههای متوسطه استان توزیع شد. از دیگر اقدامات آموزشی انجام پذیرفته میتوان به برگزاری مسابقاتی با مضمون شعار روز جهانی بهداشت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل آموزش و پرورش و اهداء جوایز به نفرات برتر توسط دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد.

 تجدید میثاق با آرمانهای والای شهداء از دیگر برنامه های روز پنجشنبه بود که با هماهنگی بنیاد شهید و با حضور کارکنان و مسئولین دانشگاه انجام شد. در این برنامه با انجام پیاده روی از ستاد دانشگاه تا گلزار شهداء و نثار گل به قبور مقدس شهداء از مقام شامخ آنان تجلیل بعمل آمد.

     برنامه دیگر در این روز حضور ریاست و معاونین بهداشتی و درمان دانشگاه در برنامه رادیویی "مردم و مسئولین"  و    ....پاسخگویی به سوالات مردم و همچنین تبیین اهداف دانشگاه بود.

تعداد بازدید:
0
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/04/18
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal