معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۲۳
1397/03/28
برگزاري جلسه استاني سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان و پيش دبستاني در معاونت بهداشتي
به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت استان؛ جلسه استاني سنجش سلامت نواموزان بدو ورود به دبستان و پيش دبستاني در بيست وهفتمين روز از خرداد ماه سال جاري با حضور ادارات درون و برون بخشي و فعال در اين حوزه در سالن اجتماعات مركزبهداشت استان برگزارشد.
مهندس جزايري معاون بهداشتي در خصوص اهميت سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان و پيش دبستاني ، نظارت مسئولين شهرستاني در روند اجراي برنامه و همكاري با اداره آموزش و پرورش استثنائي مطالبي را مطرح كردند.
به گفته وي 100درصد نوآموزان در سال تحصيلي 97-96 تحت مراقبت و غربالگري قرارگرفتند و واكسيناسيون انها نيز تا پايان اذر ماه 96 به 100 درصد رسيد
وي افزود: در سال جاري نيز كليه خدمات بهداشتي جهت نوآموزان پيش دبستاني و بدو ورود به دبستان و همچنين ساير گروه هاي هدف در مراكز و پايگاه ها جامع سلامت طبق بسته خدمتي ارائه خواهد شد.
وي گفت: فعاليت پايگاه هاي سنجش از اوايل تير ماه آغاز و تا پايان شهريورماه به منظور پوشش 100 درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان ادامه پيدا خواهد كرد.
سرپرست مركز بهداشت استان چهارمحال و بختياري درخصوص مراحل فرايند اجراي سنجش نيزاظهارداشت: نوآموزان پس از دريافت معرفي نامه از مدرسه به پايگاههاي سنجش مراجعه و خدماتي شامل: بينايي سنجي، شنوايي سنجي و تست هاي تكميلي را دريافت مي كنند و در ادامه به مراكز بهداشتي و درماني جهت بررسي و تكميل كارت واكسيناسيون، انجام معاينات پزشكي و تكميل فرم غربالگري معرفي مي شوند و پس از دريافت خدمات طبق بسته خدمتي، اطلاعات وارد سامانه سيب شده و در نهايت نوآموزان با فرم تكميل شده گزارش نهايي نتايج معاينات پزشكي به مدارس مراجعه و فرايند ثبت نام آنها تكميل مي گردد.
تعداد بازدید:
12
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/04/23
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal