معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۱۲
1397/02/08
همايش سالروز جهاني ايمني و بهداشت حرفه اي برگزار شد

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي؛ مدير گروه سلامت محيط كار معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد از برگزاري همايش سالروز جهاني ايمني و بهداشت حرفه اي با حضور كارشناسان بهداشت حرفه اي و مسئولين ايمني و كميته هاي حفاظت فني و بهداشت كار در مجتمع رحمتيه اين دانشگاه خبر داد.

بهمن بنايي اين همايش بمناسبت گراميداشت روز جهاني ايمني بهداشت برگزار و ضمن پرداختن به مباحث مختلف پيرامون شعار سالروز جهاني ايمني و بهداشت حرفه اي "بهبود وضعيت ايمني و بهداشت كار نوجوان و مقابله با كار كودكان" ،‌مقاوله نامه بدترين اشكال كار كودك، اقتصاد ايمني، برنامه هاي جديد مركز سلامت محيط و كار در زمينه بهداشت حرفه اي مطرح گرديد.

وي، بيان اهداف و فعاليت هاي انجمن صنفي ايمني و بهداشت حرفه اي را از ديگر مباحث مطرح شده با حضور نمايندگان اداره تعاون، كار و امور اجتماعي و بازرسين و كارشناسان بهداشت حرفه اي در اين همايش يكروزه عنوان كرد و افزود: برپايي نمايشگاه فعاليت ها و اقدامات صنايع مختلف در حوزه ايمني و بهداشت حرفه اي و اهداي جوايز به نفرات برتر از ديگر بخش هاي همايش بود.

معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد و رئيس مركز بهداشت استان چهارمحال و بختياري نيز هدف از برگزاري اين همايش را حركت در راستاي فراهم نمودن شرايط كار و بهسازي محيط هاي كاري بمنظور پيشگيري از بيماري هاي شغلي و بروز حوادث و سوانح و كاهش عوامل زيان آور شيميايي و فيزيكي و غيره عنوان كرد.

دكتر عبدالمجيد فدايي، همچنين برگزاري چنين همايش هايي در توانمندسازي كارگران بويژه كارگران جوان و آشنايي اين عزيزان با روش هاي صحيح كار و آموزش و ارتقاء تجهيزات ايمني و بهبود نظارت ها و بازرسي ها از محيط هاي كاري موثر دانست.

به گفته وي، در اين همايش 50 نفر از بازرسين شاغل در بخش خصوصي و 30 نفر از بازرسين شاغل در بخش هاي دولتي با مباحث مرتبط با ايمني و بهداشت حرفه اي بيشتر آشنا شدند.

تعداد بازدید:
6
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/04/12
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal