معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۱۸
1395/10/28
همايش ازدواج سالم و مناسب براي جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي شهركرد ، مسعود افضل مسئول واحد سلامت جوانان ، نوجوانان و مدارس  معاونت بهداشتي  از برگزاري همايشي با موضوع  ازدواج سالم ومناسب براي جوانان در بيست و پنجمين روز از دي ماه سال جاري خبر داد.

وي گفت:  با توجه به ابلاغ سياستهاي جديد جمعيتي از سوي مقام معظم رهبري (اشاره به بند 4 مربوط به ترويج ازدواج اسان و مناسب براي جوانان ) و نيز پيرو دستورالعمل و تاكيدات فراوان از سوي وزارت متبوع در خصوص برگزاري همايش ها و كارگاههاي اموزشي مرتبط با موضوع مذكور، واحد سلامت جوانان مركز بهداشت استان، اقدام به برگزاري همايشي تحت عنوان ازدواج سالم و مناسب براي جوانان  در بيست و پنجمين روز از دي ماه سال جاري در سالن اجتماعات ابن سينا واقع در رحمتيه با امتيازبازآموزي 6 ساعت  نمود.

وي ادامه داد: اين همايش با حضور پرسنل معاونت هاي تحت پوشش دانشگاه و كليه پرسنل شبكه ها و مراكز بهداشت شهرستانها ، بيمارستانها و ساير ادارات  بين بخشي برگزار شد.

وي اظهار داشت :دراين همايش دكتر احمد زماني استاد و عضو هيئت عمومي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان  به عنوان سخنران دعوت بودند كه به ايراد سخنراني پيرامون موضوع ازدواج و مسائل مرتبط با ان در جوانان پرداختند. علاوه بر اين در انتهاي همايش به افراد برگزيده  كه در بيست و يكمين جشنواره قران و عترت  دانشگاههاي علوم پزشكي كشور بعنوان افراد صاحب امتياز و برتر شناخته شده بودند جوائز ارزنده اي از سوي نمايندگان محترم رياست دانشگاه و ولي فقيه در دانشگاه اهدا گرديد
تعداد بازدید:
12
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1399/04/18
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal