معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۸/۸/۲۱
1393/08/21
دومين جشنواره آموزش و ارتقاي سلامت استان چهارمحال و بختياري برگزار مي‌شود

عليرضا شاهقليان افزود: اين جشنواره با عنايت مدير كل دفتر آموزش و ارتقاي سلامت وزارتخانه متبوع و رياست دانشگاه،‌همكاري شبكه‌هاي بهداشت و درمان شهرستان‌هاي تابعه و واحد هاي ستادي مركز بهداشت استان در سال جاري كه از سوي مقام معظم رهبري سال « فرهنگ و اقتصاد با عزم ملي و مديريت جهادي» نام گرفته،‌برگزار خواهد شد.
وي، هدف از برگزاري اين جشنواره را برجسته ساختن نقش آموزش همگاني و فرهنگ سازي در توسعه سبك زندگي اسلامي- ايراني و نهادينه ساختن سبك زندگي سالم از طريق ترويج خود مراقبتي و در راستاي اهداف طرح تحول نظام سلامت عنوان كرد.


شاهقليان،‌اين جشنواره را شامل دو بخش، آموزش سلامت با محوريت تقدير از فعالان عرصه آموزش سلامت در كليه سطوح ستادي و محيطي بخش بهداشت استان و برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي آموزشي شبكه‌هاي بهداشتي شهرستان‌هاي تابعه و بخش ارتقاي سلامت با محوريت رقابت ادارات كل استان در زمينه فراهم ساختن زمينه‌هاي تحرك فيزيكي كاركنان و تقدير از رابطان برگزيده آموزش سلامت بين بخشي بر شمرد.
وي اذعان داشت: فراخوان شركت در جشنواره از نيمه دوم آبان ماه براي ادارات كل استان كه بيش از 70 سازمان و نهاد دولتي را شامل مي شوند ارسال و با برگزاري جشنواره در دي ماه از بيش از 50 نفر از برگزيدگان و 3 اداره منتخب تجليل بعمل خواهد آمد.
بر اساس اين گزارش،‌ نخستين جشنواره ي آموزش و ارتقاي سلامت استان در مهرماه سال 91 با حضور مدير كل دفتر آموزش و ارتقاي سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي دكتر فاطمه رخشان و استاندار و جمعي از مسئولين استاني در محل سالن اجتماعات اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان برگزار شد.

تعداد بازدید:
31
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد، ميدان انقلاب، معاونت بهداشتي
كدپستي :         تلفن :32224591-038
دور نگار:32224492-038
behdasht@skums.ac.ir
تاریخ بروز رسانی 1398/08/20
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal