English
۱۳۹۶ شنبه ۲۹ مهر
معاونت بهداشتی
 
10 – 16 مردادماه هفته جهاني تغذيه با شير مادر گرامي باد.
سخن روز:
width=6
برنامه هاي اولين روز هفته سلامت برنامه هاي اولين روز هفته سلامت
برنامه هاي اولين روز هفته سلامت

در اولین روز از هفته سلامت (پنجشنبه 18/1/90) با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان برنامه «زنگ سلامت» در سطح مدارس استان برگزار گردید، در این برنامه معاونت بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان با حضور در یکی از آموزشگاههای شهرکرد اقدام به نواختن زنگ سلامت همزمان با کل کشور نمود. همچنین بسته های آموزشی متناسب با شعار روز جهانی بهداشت در سطح آموزشگاههای متوسطه استان توزیع شد. از دیگر اقدامات آموزشی انجام پذیرفته میتوان به برگزاری مسابقاتی با مضمون شعار روز جهانی بهداشت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل آموزش و پرورش و اهداء جوایز به نفرات برتر توسط دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد.

 تجدید میثاق با آرمانهای والای شهداء از دیگر برنامه های روز پنجشنبه بود که با هماهنگی بنیاد شهید و با حضور کارکنان و مسئولین دانشگاه انجام شد. در این برنامه با انجام پیاده روی از ستاد دانشگاه تا گلزار شهداء و نثار گل به قبور مقدس شهداء از مقام شامخ آنان تجلیل بعمل آمد.

     برنامه دیگر در این روز حضور ریاست و معاونین بهداشتی و درمان دانشگاه در برنامه رادیویی "مردم و مسئولین"  و    ....پاسخگویی به سوالات مردم و همچنین تبیین اهداف دانشگاه بود.

تاریخ درج خبر: 13900201 منبع:
نام نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
width=6
width=8
بازدیدکنندگان امروز 3 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 31 کل بازدیدکنندگان 208532 کاربران بر خط 1 کاربران لاگین بر خط 0
Powered by DorsaPortal